LEX logo

Staňte se partnerem LEX

Podpořte naše sdružení v obraně zájmů všech legálních držitelů zbraní, kteří vlastní zbraně všech kategorií, ať už pro svou obranu, sport, myslivost, k výkonu povolání nebo zaměstnání či ke sběratelským účelům.

Podporu můžete vyjádřit několika různými způsoby:

1. Partner LEX

Partneři poskytující výhody

Jste firma, prodávající zbraně, střelivo, outdoor vybavení nebo něco úplně jiného? Jste střelnice, pořádáte kurzy či poskytujete služby na poli osobní bezpečnosti? Staňte se partnerem LEX a nabídněte slevy našim členům. LEX dynamicky rozšiřuje členskou základnu i rozsah svých aktivit. Je nás cca 300 000 držitelů zbrojního průkazu, to je skupina, kterou můžete cíleně oslovit s Vašimi výrobky a službami.

2. Podporujte nás

Podporují nás

Podpořte LEX zakoupením reklamního odkazu na našem webu. Vytvoříme Vám odkaz, který bude propagovat Vaši firmu nebo podnikání (OSVČ). Standardně nabízíme dvě úrovně reklamního prostoru,  LEX Plus a LEX Standard, podrobnosti najdete ve smlouvě o reklamním odkazu, kterou Vám zašleme na vyžádání.

Podpořte správnou věc a získejte možnost snížení daňového základu.

3. Umístění banneru na homepage, resp. boční lišty

Homepage

Na hlavní stránku umístíme Váš reklamní banner. Přesné umístění reklamního banneru a cenovou nabídku stanovíme dle individuální dohody.

4. Linkujte

Odkazy

Vyměňte si s námi banner nebo jenom odkaz. Za banner LEXu na Vašich stránkách umístíme odkaz také na našem webu. Jednoduše, bez zbytečných formalit, gentlemanskou dohodou. Pošlete nám mail na níže uvedený kontakt.

Odkaz je možné vložit také on-line po registraci a přihlášení. Vyhrazujeme si právo upravit text odkazu podle celkové grafické koncepce, zveřejněn na našich stránkách bude po schválení redakcí portálu.

 

Kontakt: Karel Matějka
karel.matejka@gunlex.cz