LEX logo

3. vydání pomůcky autorů R.Jankovýcha a Z. Maláníka "Zkouška na zbrojní průkaz". Otázky ke zkoušce jsou seřazeny abecedně pro snadné vyhledání, správné odpovědi jsou zvýrazněny pro rychlejší učení a podmínky zkoušky odborné způsobilosti jsou v přehledné tabulce. Knížka jako jediná svého druhu v ČR obsahuje 10 zkušebních testů po vzoru "ostrých".

Pomůcku lze získat za 80,- Kč dobírkou (+ poštovné) nebo vyzvednout osobně ve střeleckém centru GUN CLUB v Brně. Telefon: 541 218 197; www.triggerbrno.cz

Knížka má název "Zkouška na zbrojní průkaz" a je rozdělena do 5 hlavních částí:

1. část obsahuje abecedně uspořádané otázky ze zákona o zbraních a střelivu, příslušných právních předpisů vydaných k jeho provedení, včetně otázek z trestního zákona. Jsou to otázky číslo 1 až 387.

2. část obsahuje abecedně uspořádané otázky z nauky o zbraních a střelivu, včetně souvisejících termínů. Jsou to otázky číslo 338 - 449.

3. část obsahuje abecedně uspořádané otázky ze zdravotnického minima a mají číslo 450 - 487.

Správné odpovědi otázek 1. až 3. části jsou z důvodů jejich rychlejšího a efektivnějšího studia zvýrazněny tučným písmem.

4. část obsahuje 10 cvičných zkušebních testů, které jsou určeny k ověření základního souboru otázek. Vyhodnocovací tabulka je z důvodu rychlého vyhledávání správných odpovědí umístěna na konci publikace.

5. část obsahuje vybrané informace k podmínkám organizace, provádění a hodnocení zkoušek odborné způsobilosti.

Co je v publikaci jedinečné?

- seřazení otázek do 3 oblastí a v nich podle abecedy. To přispívá rychlému vyhledávání problematiky nebo otázky;

- zvýraznění správné odpovědi pomáhá k podstatnému zrychlení učení - neučí se špatné odpovědi;

- pomůcka jako jediná svého druhu v ČR obsahuje 10 cvičných zkušebních testů k procvičení zvládnutí otázek z hlediska správné odpovědi, času a dosažených bodů;

- 2 tabulky uvádí rozdělení počtu zkušebních testů podle skupiny nebo kombinaci skupin zbrojního průkazu;

- 1 komplexní tabulka uvádí hodnocení výsledku zkoušky z hlediska dosažení bodů v testech v závislosti na skupině zbrojního průkazu. Dále uvádí podmínky i rozsah manipulace se zbraní a také podmínky střelby se zbraní, včetně nutného počtu dosažených zásahů.

- cena publikace je 80,- Kč a lze ji získat ve vybraných obchodech, dobírkou nebo přímo ve střeleckém centru GUN CLUB v Brně.

Adresa:

Trigger Brno, s.r.o.

Kotlářská 53

602 00 Brno

Telefon: 541 218 197

www.triggerbrno.cz